Helpouts

iPhone ve iPad için Google Canlı Yardım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Google Inc.

Helpouts indir. İş kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri Helpouts uygulaması sayesinde yardıma ihtiyaç duyduğunuz çeşitli konularda cihazınız üzerinden canlı videolar eşliğinde yardım alabilirsiniz.

Google'ın geçtiğimiz Ağustos ayı içerisinde duyurduğu Google Helpouts platformunun resmi iOS uygulaması olan Helpouts ile ihtiyac duyduğunuz her konuda profesyonel eğitmenlerin ve uzmanların canlı olarak sundukları videoları izleyerek merak ettiğiniz konular hakkında yardım alabilirsiniz.

1000'den fazla eğitmenin bulunduğu platforma uygulama üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde erişebilir, videolar aracılığıyla canlı yardım alabilirsiniz. Ev-Bahçe, Bilgisayar-Elektronik, Sağlık-Kişisel Gelişim, Beslenme-Diyet, Moda-Güzellik, Sanat-Müzik, Yemek ve Eğitim gibi konularda canlı yardım videolarına ulaşabileceğiniz Helpouts'da ayrıca Türkçe dil desteği de bulunmaktadır.

Ayrıca gerçek zamanlı olarak karşınızdaki uzman kişiler ile birebir iletişim kurabilmenizi de sağlayan uygulama üzerinden her türlü soruya cevap bulabilirsiniz.

Helpouts indir